




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи бежевая Vito Torelli 1078 1213 milk"
"Бренд
Vito Torelli
Материал
натуральная кожа
Цвет
бежевый
Высота
30 см
Длина
26 см
Толщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00016925 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1078 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | весна; літо; осінь |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 4 480 ₴

