




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи зеленая BAGS4LIFE 621"
"Бренд
BAGS4LIFE
Материал
натуральная кожа
Цвет
зеленый
Высота
18 см
Длина
22 см
Толщина
12 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 22 см мм |
| Застежка | клапан; магнітна кнопка; блискавка |
| Код | НФ-00016826 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 621 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 12 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 220 ₴


