



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка мужская из полиэстера хаки VOLUNTEER 1832-07"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
зелений
Висота
32 см
Довжина
28 см
Товщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Зелёный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 28 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00016958 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1832-07 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 10 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 140 ₴

