



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак из полиэстера черный VOLUNTEER 1829-02"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
23 см
Довжина
20 см
Товщина
8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 23 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 20 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00016950 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1829-02 |
| Размер | маленькі |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 8 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 060 ₴

