



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка мужская из полиэстера чорная VOLUNTEER 1835-06"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
28 см
Довжина
24 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 28 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 24 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00016814 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1835-06 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 9 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 060 ₴

