


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи черно-бежевая BAGS4LIFE 8165"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний; бежевий
Висота
20 см
Довжина
18 см
Товщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 18 см мм |
| Застежка | клапан; магнітна кнопка; блискавка |
| Код | НФ-00017131 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 8165 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 10 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 980 ₴

