




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная женская тканевая черная через плечо EPOL 6016-01"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
38 см
Довжина
52 см
Товщина
22 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 38 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 52 см мм |
| Код | СЛ-00005362 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 6016-01 |
| Толщина | 22 см мм |
- Цена: 2 260 ₴

