




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Женская сумка из натуральной кожи черная Vito Torelli 1098 4020/1000"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
16 см
Довжина
18 см
Товщина
8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 18 см мм |
| Застежка | застібка; клапан |
| Код | НФ-00013829 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1098 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 8 см мм |
| Фактура | зерниста; плита |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 3 660 ₴

