




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-клатч женская кожаная с клапаном бежевая Vito Torelli 1045 4097/1075 с питоном"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
15 см
Довжина
25 см
Товщина
3 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 25 см мм |
| Застежка | засувка; клапан |
| Код | НФ-00017204 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 1045 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 3 см мм |
| Фактура | зерниста; пітон |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 3 090 ₴

