




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи сизая Vito Torelli 1084 4600 кроко"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
синій
Висота
17 см
Довжина
23 см
Товщина
6 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Синий |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 23 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00016346 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1084 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | сумка крос-боді |
| Толщина | 6 см мм |
| Фактура | лак; крокодил |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 4 230 ₴

