




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская кросс боди из натуральной кожи черная Vito Torelli 1021 1000"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
14 см
Довжина
20 см
Товщина
7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 20 см мм |
| Застежка | клапан; магнітна кнопка |
| Код | НФ-00000737 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1021 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 7 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 3 260 ₴

