


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-клатч женская из натуральной кожи черная Vito Torelli 1045 4040 кроко"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
15 см
Довжина
25 см
Товщина
3 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 25 см мм |
| Застежка | засувка; клапан |
| Код | НФ-00018189 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 1045 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | весна; зима; осінь |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 3 см мм |
| Фактура | лак; крокодил |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 3 260 ₴

