




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка для женщин из натуральной кожи рыжая Vito Torelli 1100 2103"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
рудий
Висота
17 см
Довжина
27 см
Товщина
5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Рыжий |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | застібка; клапан; блискавка |
| Код | НФ-00017928 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1100 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | весна; зима; осінь |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 5 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 480 ₴



