




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи серо-зеленая BAGS4LIFE 88-18"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
сіро-зелений
Висота
15 см
Довжина
23 см
Товщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 23 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017300 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 88-18 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 10 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 380 ₴




