




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи красная BAGS4LIFE 323"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
червоний
Висота
17 см
Довжина
26 см
Товщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Красный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017388 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 323 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 10 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 100 ₴



