




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи рыжая BAGS4LIFE 8860"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
рудий
Висота
14 см
Довжина
19 см
Товщина
7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Рыжий |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 19 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017292 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 8860 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 7 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 510 ₴




