


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи зеленая Vito Torelli 1041 4101 кроко"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
зелений
Висота
26 см
Довжина
33 см
Товщина
17 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 26 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 33 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017243 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1041 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 17 см мм |
| Фактура | крокодил |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 5 700 ₴

