




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи бежевый Vito Torelli 1012 1075"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
32 см
Довжина
27 см
Товщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00001140 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 1012 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 800 ₴

